Kancelaria radcy prawnego
ul. Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz, Tel.: 604 05 39 60
E-mail: maciej@penczerzynski.pl, Mapa dojazdu, Google+, Facebook

Usługi na rzecz przedsiębiorców

Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Penczerzyńskiego oferuje wsparcie dla przedsiębiorców w postaci obsługi prawnej. Podejmuję się współpracy z przedstawicielami z sektora małych, średnich oraz dużych firm z różnych branż. Realizuję świadczenia w ramach stałej kooperacji bądź w formie doraźnego wsparcia. Daje to możliwość dostosowania formy współpracy zgodnie z bieżącymi potrzebami przedsiębiorców.

Jako radca prawny mam możliwość udzielania Klientom ustnej oraz pisemnej porady prawnej. Przygotowuję opinie i podejmuję się analizy umów z kontrahentami. Przeprowadzam także windykacje należności. Każdy współpracujący z moją kancelarią prawnik – adwokat oraz radca prawny – może reprezentować Klienta przez organami administracyjnymi i egzekucyjnymi oraz sądami.

Celem działań Kancelarii, podejmowanych w ramach świadczeń na rzecz przedsiębiorców, jest udzielanie aktualnej i wiarygodnej informacji o możliwych drogach rozwiązania sprawy. Adwokat lub radca prawny współpracujący z Klientem, zwalnia go z konieczności samodzielnego poszukiwania możliwych rozwiązań i zapewnia działanie zgodne z polskim ustawodawstwem.

Serdecznie zapraszam do współpracy!

© 2021 Maciej Penczerzyński