Kancelaria radcy prawnego
ul. Cieszkowskiego 9/1, 85-052 Bydgoszcz, Tel.: 604 05 39 60
E-mail: maciej@penczerzynski.pl, Mapa dojazdu, Google+, Facebook

Windykacja należności

Kancelaria udziela pomocy prawej w postępowaniu windykacyjnym należności. Dąży do maksymalnego skrócenia czasu koniecznego do ściągnięcia długu. Sam radca prawny dokłada wszelkich starań, by sprawa o windykację zakończyła się rozwiązaniem maksymalnie satysfakcjonującym dla Zleceniodawcy. Naszym priorytetem jest jak najpełniejsze odzyskanie Państwa pieniędzy.

Czy radca prawny może prowadzić sprawy o windykację należności?

Jest to pytanie, które często kierują do mnie Klienci. Niepełna wiedza na temat przepisów prawa polskiego może wywołać skojarzenie windykacji z obszarem kompetencji adwokatów. Sprawy w tym zakresie może prowadzić również radca prawny.

W jaki sposób działam?

Wspieram Zleceniodawców udzielając porad prawnych oraz występując przed właściwymi sądami i organami egzekucyjnymi. Prowadzę postępowanie windykacyjne należności na etapie przedsądowym (negocjacje z kontrahentami, monitowanie dłużników) i we właściwym postępowaniu przed sądami i organami egzekucyjnymi. Moje działania poprzedza kompleksowa analiza charakteru wierzytelności oraz zebranie szczegółowych informacji na temat dłużnika.

© 2021 Maciej Penczerzyński